כל האתר במחירי מבצע! עד 50% הנחה! ובנוסף, שליח  עד הבית בחינם בקניה ב129 ש"ח ומעלה! חדש!!! משקפי שמש וקריאה עם נרתיק מילנו! משלוח חינם בכל קניה!

חיפוש
Close this search box.

אחריות

THINOPTICS – READERS 

החלפת משקפיים

Readers –  האחריות על משקפיי הקריאה המתקפלים תינתן אך ורק על משקפיים שניקנו עם נרתיק. תינתן החלפה אחת לכל קניה וזאת בשימוש רגיל במשקפיים. למען הסר ספק – במידה שרכשתם משקפי קריאה מתקפלים בודדים -1 זוג או 2 זוגות ללא נרתיק , לא תינתן להם אחריות/זכות החלפה. מוצרים אלה ניתנים ללקוחותינו כשירות ולכן אינם נכללים במסגרת האחריות.

איך נרשמים לאחריות ?

אם רכשת כל סוג של נרתיק עם Readers – משקפי הקריאה המתקפלים ובלי המוטות של Thinoptics דרך אחד האתרים שלנו : Thinoptics.co.il או Tika-intl.com אז למעשה אין לך מה לעשות עוד.
האחריות לכל החיים קיבלה תוקף עם ביצוע הרכישה באתר.
אם רכשת כל סוג של נרתיק עם משקפי הקריאה המתקפלים ובלי המוטות של Thinoptics באחת החנויות בישראל ולא באתרים שלנו, שלח לנו הודעה עם צילום הוכחת קניה-חשבונית / קבלה , באמצעות הטופס מטה והאחריות תקבל תוקף מיידי. ככל שאין בידיכם הוכחת קניה, לא תוכלו לממש את האחריות.

00
ימים
00
שעות
00
דקות
00
שניות
הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו והישארו מעודכנים בהטבות ומבצעים! כל האתר במבצעים! עד 50% הנחה! ובנוסף, שליח חינם עד הבית בקניה ב129 ש"ח ומעלה! אל תפספסו! הצטרפו עוד היום, וקבלו למייל קופון הנחה בגובה 10% לשימוש בסיום מבצעים אלה!
דילוג לתוכן