כל האתר במחירי מבצע! עד 50% הנחה! ובנוסף, שליח  עד הבית בחינם בקניה ב129 ש"ח ומעלה! חדש!!! משקפי שמש וקריאה עם נרתיק מילנו! משלוח חינם בכל קניה!

חיפוש
Close this search box.

Thinoptics - הסיפור

“יש רעיונות שמגיעים בחלום ויש רעיונות, כמו Thinoptics שהגיעו בטיול רכיבה על אופניים .” מספר טדי שלון, הממציא ויושב ראש מועצת המנהלים של Thinopics . הכל התחיל בטיול רכיבה על אופניים בפאלו אלטו, קליפורניה, כשטדי רכב על אופניים עם חבר. החבר קבל סמס ו…לא יכל לקרוא את ההודעה כי משקפי הקריאה שלו נשארו בבית. טדי הלווה לחבר את משקפי הקריאה שלו, אך בכך לא תם הסיפור אלא רק התחיל…כשחושבים על זה? למי מאתנו זה לא קרה? יצאנו מהבית והשארנו את משקפי הקריאה שלנו בבית…הגענו למסעדה ולא יכולנו לקרוא את התפריט, קבלנו סמס ולא יכולנו לקרוא את ההודעה ועוד ועוד ועוד. המצבים האלה היוו את אבן הייסוד להמצאת  משקפי Thinoptics. משקפיים דקים, קלים גמישים ואיכותיים שיהיו קלים לנשיאה כך שתמיד יהיו אתנו. משפט שהפך גם לסלוגן :
Thinoptics-Always With You
טדי הבין שבכדי שהמשקפיים הדקים יהיו תמיד אתנו צריך לייצר להם כיסויים שישלימו את הפתרון וכך נולד הרעיון של המשקפיים הראשונים בנרתיק שנצמד לסמארטפון, דק מספיק כדי שיוכל גם להיכנס לכיס או לארנק. מאותו רעיון “נולדו” משקפי קריאה דקים בתוך מחזיק מפתחות ועוד…כי כשאתם יודעים איפה הסמארטפון שלכם או מחזיק המפתחות שלכם אתם יודעים איפה משקפי הקריאה שלכם. גדי פונטה, מנכ”ל Thinoptics ומהנדס תעשיה וניהול בהשכלתו הוא היזם והמוציא לפועל של כל מוצריי Thinoptics. גדי, חבר של טדי, הוא האיש שהפך את הרעיון למציאות. מגוון המוצרים מתחילת דרכם של טדי וגדי גדל וגדל כל הזמן, אבל הרעיון היה ונשאר – משקפיים  דקים ,קלים ואיכותיים שקל לקחת אתנו לכל מקום כך שהם תמיד יהיו אתנו.

תיקא הנציגה הבלעדית של משקפי Thinoptics בישראל - הסיפור

חברת TIKA הוקמה במטרה לייבא לארץ מוצרי פרמיום. אז מה זה בעצם מוצרי פרימיום? שם אחר למוצרים יקרים ? לא בהכרח. אלה בעיקר מוצרים עם ערך מוסף. מוצרים איכותיים! מוצרים מצוינים! ובמקרה שלנו, גם מוצרים שאנחנו אוהבים. כן. לנו חשוב לאהוב את המוצרים שלנו. במשקפי Thinoptics נתקלתי בפעם הראשונה כשהמשפחה מאמריקה הגיעה לביקור. הם ישבו אצלנו בסלון ובדרך פלא נשלפו להם משקפיים מהסמארטפון,
?…What The F
מודה שממש לא קלטתי מאיפה הם הגיעו פתאום.. אז, שאלתי, וככה “נתקלתי” בפעם הראשונה במוצר המדהים הזה עם פטנט מטורף – חתיכת גימיק כן! ואבל לא רק. משקפי קריאה ברמה הכי גבוה שיש. מוצרי פרימיום זוכרים? לגמרי נכנס לקטגוריה. ואני, מסתכל ובודק אותם מכל כיוון ושואל את עצמי איך מישהו לא חשב על הדבר הגאוני הזה כבר קודם…אז נדלקתי בטירוף, מודה. וישר חשבתי על איך אני מביא את זה לארץ…זוכרים את טדי מהסיפור בראש הדף? האיש והחזון,,, האיש שחשב על המוצר המשוגע הזה ויחד עם גדי היושב ראש הוציא את זה לפועל? אז כן. גם לטדי וגם לגדי יש היסטוריה ישראלית וכן כל ישראל חברים …
חודש חודשיים אחרי כבר הגיעו משקפי Thinoptics לארץ. הלקוח הראשון שלנו שאיתנו עד היום הוא ה”סופר פארם” כן. המשקפיים עם הנרתיק לסמארטפון נמכרים בכל הסניפים כבר מעל ל 7 שנים. מאז ההתחלה נוספו לא מעט סוגי משקפים לגיוון. ואני, הלקוח מספר 1 משתמש בהם באופן קבוע ומאושר עד הגג. באיזה אני משתמש? כמעט בכולם 24/7. אצלי, המתקפלים על הסמארטפון, ובמחזיק מפתחות (שלא יחסר…) משקפי השמש ברכב קבוע. הConnect בסלון, והBrooklyn למחשב במשרד. יש לנו לקוחות פרטיים שאתנו מהיום הראשון. יש את אלה שכבר יש להם כמוני, את כל הסוגים ואחרים שהתחילו מהמתקפלים על הסמארטפון ונשארו. מחליפים מידה כשצריך, קונים עוד כמה זוגות כדי להיות רגועים שתמיד יהיה ספייר ומבסוטים עד הגג. ולנו, הכי חשוב שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים מהמוצרים ומהשירות שלנו. וכשאנחנו ממליצים על המשקפיים שלנו, תדעו, שזה הכל מחוויה אישית ומאמון במוצר. גם אני, לפני שהכרתי את המשקפיים של  Thinoptics הייתי “עיוור” כל פעם שלא מצאתי את המשקפיים, או יצאתי מהבית בלי. עם משקפי Thinoptics זה פשוט לא קורה…הם פשוטו כמשמעו תמיד אתך!

Thinoptics - משקפיי הקריאה שתמיד אתך

התאמה מושלמת לכל אחד!
סוף לחיפוש אחר משקפי הקריאה!
Thinoptics – המותג האמריקאי שמתמחה במשקפי קריאה, משקפי מחשב, משקפי שמש, יציבים ונוחים על האף. עם מוטות או מתקפלים וגמישים בלי מוטות, המתייצבים בהתאם למבנה האף האישי שלך. משקפי הקריאה דקים מאד, עם מגוון רחב של נרתיקים. הם צמודים לסמארטפון, במחזיק המפתחות, בכיס או בארנק ועוד… עם Thinoptics, משקפי הקריאה שלך תמיד אתך! בכל רגע! בכל מקום! 
הם דקים יותר ממטבע וקלים מאד. משקפיים איכותיים עם התאמה מושלמת לכל אחד.

00
ימים
00
שעות
00
דקות
00
שניות
הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו והישארו מעודכנים בהטבות ומבצעים! כל האתר במבצעים! עד 50% הנחה! ובנוסף, שליח חינם עד הבית בקניה ב129 ש"ח ומעלה! אל תפספסו! הצטרפו עוד היום, וקבלו למייל קופון הנחה בגובה 10% לשימוש בסיום מבצעים אלה!
דילוג לתוכן